Umění Posvátného doteku

Cesta do nitra a zpět

Srdečně Vás zvu na roční cyklus víkendových seminářů, zaměřený na Umění posvátného doteku, seberozvoj a osobní transformaci. Toto umění vychází z mé mnohaleté činnosti terapeutky kraniosakrální osteopatie, kraniosakrální biodynamiky, Doteku ticha a klidu a lektorky Taoistických umění. Jedná se o práci zaměřenou na transformaci a rozvoj vědomí. Semináře jsou určeny všem, kteří se chtějí naučit, jak pomocí osobní praxe podpořit sebe a pomocí vědomého doteku podpořit  druhé v procesu rozvoje vědomí.

Tento kurz se skládá ze šesti setkání,  každý druhý měsíc se bude konat jedno víkendové setkání.

Náplní studia bude především:

– osobní praxe v sedě, na jejíž kultivaci Umění posvátného doteku stojí

– praxe Posvátného doteku

– nástroje pro práci na úrovni fyzické, energetické a duchovní

Na prvním úvodním semináři se seznámíme s tím, co to Umění Posvátného doteku vlastně je. Naučíme se praxi vsedě, proces obrácení pozornosti do nitra, na kterém celé umění stojí. Ukážeme si některé základní úchopy a pustíme se do samotné praxe Posvátného doteku. Vše si na sobě v průběhu víkendu několikrát vyzkoušíme, při práci ve dvojicích na masážním lehátku.

Celý proces je velmi jednoduchý. Co je jednoduché, není ale pro lidské bytosti s komplexní myslí snadné. Proto se budeme po celý rok věnovat také pomocným praxím, které budou sloužit k přebudování a ladění se tak, aby se jednoduchost stala výchozím nastavením. Důležitá bude pravidelná praxe, kultivace a prohlubování. 

Omezený počet účastníků – max. 6 osob

Termíny setkání (pokud se chcete zúčastnit a některý z termínů Vám nevyhovuje, dejte mi prosím vědět, úprava je ještě možná)

11.-12.3.2023

13.-14.5.2023

8.-9.7.2023

9.-10.9.2023

11.-12.11.2023

13.-14.1.2024

Cena ročního běhu (6 víkendů):  21000 Kč (možné rozdělit na dvě části, 3500 Kč při přihlášení, 17500 Kč před druhým setkáním)

Přihlášky: martina@doticha.cz